Fa En دوشنبه 7 بهمن 1398 ساعت 21 و 54 دقیقه

10طرح جدید کارت عروسی

انتخاب کارت عروسی

در این مقاله جدیدترین و به روزترین کارت های عروسی را معرفی میکنیم، مجموعه ای از انواع کارت های عروسی شیک، زیبا و خاص را میتوانید ببینید و کارت عروسی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 ساعت 10:32

در این مقاله جدیدترین و به روزترین کارت های عروسی را معرفی میکنیم، مجموعه ای از انواع کارت های عروسی شیک، زیبا و خاص را میتوانید ببینید که انتخاب کارت عروسی را برای شما و همسرتان آسان میکند.

انواع کارت عروسی

1.قلب های روی چوب

یک طراحی ساده با قلب های عاشقانه، اسامی شما روی قلبهاست..

جزئیات نام و مراسم بر روی پوسته ی بیرونی چوب طراحی میشود.

انتخاب کارت عروسی

 

2.اشکال هندسی

سبک های هندسی در کارت عروسی استفاده میشود. فویل گل رز طلایی را در برابر آبی تیره آبی رنگ قرار می دهد و طرحی زیبا و جذاب ایجاد میکند.

                                                        کارت عروسی             

3.مینیمالیسم

این طرح ساده و مستقیم به مراسم شما اشاره میکند. میتوانید  عکس دونفره ی دوران نامزدی را در پشت زمینه قرار داده و اطلاعات جشن را روی آن بنویسید.

                                         کارت عروسی جدید                   

4.ظاهر شیشه ای

این دعوت نامه ها ساده و شیک هستند. دعوت نامه های شیشه ای منحصربفرد و سنتی بوده و قابل لمس اند.

کارت عروسی شیشه ای

5.کارت عروسی سه بعدی

کارت عروسی سه بعدی یک کارت دعوت زیباست که پس از باز شدن یک طرح از مراسم عروسی را به نمایش میگذارد.نتایج بررسی‌ها نشان داده است که در سال اخیر کارت دعوت های سه بعدی در حال تبدیل شدن به یک مد می شود و بر خلاف کارت دعوت های دیگری که ممکن است مهمان شما پس از دریافت آن را مدتی روی یخچال بگذارند و سپس به دور بیندازند، این کارت دعوت های جدید به گونه ای هستند که افراد می خواهند آن را برای همیشه نگهداری کنند. اینجا بهترین قسمت آن است: شما می توانید این کارت دعوت ها را به سلیقه خودتان طراحی کنید، زیرا برخی شرکت های تهیه و چاپ کارت دعوت های سه بعدی انواع سفارشی شده آن ها چاپ می کنند، این به شما اجازه می دهد با طراحان آن‌ها برای انجام این کار که یک نوع از کاری هنری به شمار می رود بر اساس سلیقه خود همکاری داشته باشید. بنابراین چه شما یک مراسم عروسی در فضای مذهبی یا کلبه جنگلی داشته باشید، کارت دعوت های شما کاملاً حسی که شما می خواهید را منتشر می کنند. به این ترتیب نه تنها شما کارت دعوت های مختص خود را دارید که واقعاً احساس شما را نشان می دهد، بلکه مهمانان شما نیز یک کارت بسیار شیک دریافت خواهند کرد.

 

کارت عروسی سه بعدی

 

6.کارت عروسی آبرنگی

این کارت عروسی با آبرنگ و فویل درست میشود که طرحی ساده دارد و هرگز قدیمی نمیشود. طرح های خلاقانه برای نقاشی با آبرنگ را میتوانید به ان اضافه کنید.

 

کارت عروسی آبرنگی

 

7.تمییز و درجه یک

فونت های منحصر بفرد و استفاده از همان پاکت های نامه قدیمی احساس جدیدی از یک طرح کلاسیک میدهد.

کارت عروسی

 

8.کارت عروسی طومار

این کارت عروسی خیره کننده و زیبا طراحی شده تا مراسم غافلگیرانه عروسی شما را تکمیل کند. رنگ های مناسب و نقاشی های آن باعث میشود هر کسی عاشقش شود. شما یک جعبه مستطیلی برای مهمانان میفرستید که در آن طومار دعوتنامه شما قرار دارد. جنس طومار جشن را میتوانید از پارچه انتخاب کنید.

کارت عروسی طومار

 

9.کارت عروسی روزنامه

این طرح  دعوت نامه روزنامه ای، به شما و شریک زندگیتان این اجازه را میدهد که داستان عشق خود را بگویید.

 

کارت عروسی روزنامه ای

 

10.کارت عروسی پاسپورتی

کارت عروسی را به‌صورت بلیت هواپیما طراحی کنید و مهمان‌ها را برای یک پرواز فِرست کلاس آماده کنید. فراموش نکنید که برای مهمان‌ها پاسپورت بگیرید و اسم و مشخصات مهمان‌ها را هم روی بلیت و هم روی پاسپورت درج کنید. تاریخ پرواز هم روز عروسی است.

 

کارت عروسی پاسپورتی

 

تعداد بازدید : 919

ثبت نظر

ارسال